نسخه جدید بسته کامل پلاگین های صوتی و تصویری DivX Pro 7.2.0 Build 10.3.1.6

نسخه جدید بسته کامل پلاگین های صوتی و تصویری DivX Pro 7.2.0 Build 10.3.1.6

Divx Create Bundle نام بسته نرم افزاری قدرتمندی است که به تازگی نسخه جدید خود را عرضه نموده است.این مجموعه تمامی ابزار های لازم برای ایجاد و پخش و تبدیل فایل های DivX را با ویژگی های پیشرفته ای دارا میباشد وقادر است تبدیل و پخش فایلهای ویدیوئی DivX را به خوبی انجام دهد. از جمله ابزارهای موجود در این بسته نرم افزاری می توان به این موارد اشاره کرد: DivX -Web Player- -Divx Player -Divx Convertor -Divx Codec

Eng: DivX Pro 7 for Windows is our premium software offering, providing everything you need for a true HD experience. Utilizing our latest and greatest video technology based on H.264, the new standard for HD digital video, DivX Pro 7 lets you create HD video and play MKV videos with high-quality AAC audio. You can also play your DivX files (.divx, .avi) on millions of DivX Certified devices today. Look for DivX Plus HD Certified devices later this year that will support playback of all DivX and DivX Plus files, as well as .mkv (H.264/AAC) videos from the Internet

هر کدام از این ابزارها برای خود وظایفی را دارا بوده که درزیر به آنها اشاره میکنیم:
Divx Convertor : این بخش به شما این امکان را میدهد که فایلهای Divx به صورت گروهی و آن هم تنها با یک کشدین و رها کردن ساده ایجاد کنید. شما از طریق این قابیلت می توانید فایلهای مد نظر خورد را به Divex تبدیل کرده و آنها را تا حد ممکن فشرده سازی کنید.
Divx Player: شما به وسیله این ابزار قادر خواهید بود تا تمامی فایلهای با فرمت Divx خود را ساخته و اجرا کنید.همچنین قادر خواهید بود تا فایلهای HD خود را بهینه سازی کنید.
DivX Web Player: این امکان ، تعبیه شده از سوی سایت سازنده بوده و شما را قادر خواهد ساخت تا فایلهای ویدیویی DivX را در مرورگر خود ایجاد کرده و آنها را به راحترین حالت ممکن در وب سایت شخصی خود به اشتراک بگذارید.
Divx Codec: کدهای تبدیل ، تصویر ، تغییر سایز ، انتقال و … فایلهای Divx را در اختیار داشته و به وقت لزوم به سیستم ارائه میکند.
با توجه به ابزارهای معرفی شده و قرار گرفته در بسته نرم افزاری ، شما به زاحتی قادر خواهید بود تا هر کاری که دلخواه شماست را بر روی فایلهای Divx انجام داده و در نهایت نتیجه نهایی را به بهترین حالت و شکل مورد نظر ( کیفیت خروجی ) دریافت کنید. تکنولوژی خروجی یکدست اعمال شده در این نرم افزار به شما امکان ساخت فایلهای ویدیویی Divx با کیفیت خروجی و تصویری( صوت و تصویر )بالا را در سریعترین زمان ممکن خواهد ساخت.
برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارتند از :

- دارای ابزارهای مختلف کار با فایل های DivX
- دارای محیط کاربری ساده و زیبا
- فشرده سازی فیلم ها بدون افت کیفیت!
- قابلیت تبدیل فایل های MPG, VOB, TS و SVCD به یکدیگر
- دارای پلاگین مخصوص جهت نصب بروی مرورگر
- و...

مشخصات نرم افزار

نام نرم افزار: DivX Pro 7.2.0 Build 10.3.1.6
نسخه ویرایش شده: DivX Pro 7.2.0 Build 10.3.1.6
حجم فایل: 21 مگابایت
سال تهیه: 2009
کارگاه سازنده: DivX
وب سایت: http://www.divx.com
تهیه و گردآوری توسط: IR Tools Download
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: No
سریال/کرک: No
نوع سیستم عامل اجرائی: Win 9x/ME/2K/NT/XP/Vista/Windows 7
نوع لینک دریافت: Rapidshare


دانلود نرم افزار
DivX Pro 7.2.0 Build 10.3.1.6 | Rapidshare