Norton Internet Security 2010 17.0.0.65 Beta with trailer resetterاین برنامه عالی بصورتی واقعی و اساسی از کامپیوترتان در مقابل در مقابل هکرها، ویروسها، اسپم ها، جاسوس ها و دیگر خطرهای آنلاین محافظت میکند. این نسخه شامل مجموعه ای از ابزارهای جامع است که کامپیوترتان رادر هنگام گشتن بر روی اینترنت، بررسی ایمیلها، رد و بدل فایلها، دانلود برنامه ها، و چت کردن محافظت میکند. علاوه بر محافظت در مقابل ویروسها و دیگر تهدیدات اینترنتی، 2010 Norton IS شما را قادر میسازد هر گونه پنجره ی تبلیغاتی مزاحم را ببندد، دسترسی به سایت های غیر مناسب برای کودکان و نیز سایت های تعیین شده بصورت دستی را مسدود کند، و تعیین کند کدام کنترل های ActiveX و Java باید نصب و اجرا گردد.

قسمت های مهم نرم افزار :
Norton AntiVirus™ 2010 : آخرین نسخه یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین ویروس کش های دنیا که از توسط دیتابیس قدرتمند خود در شناسایی انواع ویروس ، از سیستم شما در مقابل هر نوع ویروس و تروجان و کرم محافظت به عمل می آورد.
Norton™ Personal Firewall : دیوار آتش قدرتمند که از سیستم شما در مقابل خطرات و نفوذها محاظفت به عمل آورده و به نظارت و کنترل بر نرم افزارهایی را که به اینترنت متصل می شوند می پردازد.
Norton™ Privacy Control : با مخفی کردن سیستم شما از دیدگاه هکر ها امنیت سیستم شما را تامین میکند و همچنین از اطلاعات مهم شما محافظت در قبال دزدی های اینترنتی محافظت به عمل می آورد . همچنین سایر مسائل امنیتی مانند رد پاهای فعالیت های شما را نیز مدیریت و محاظفت و در صورت نیاز نابود می کند .
Norton AntiSpam™ : ضد Spam قدرتمندی که به با دیتابیس قدرتمند خود مانع از ورود بسیاری از نامه های تبلیغاتی و ناخواسته به Email شما می شود!
Norton™ Parental Control : نرم افزار کنترل والدین که امکان ********** کردن انواع سایتها ، نرم افزارها و ایجاد محدودیت های مختلف برای دسترسی فرزندانشان را به کامپیوتر فراهم میسازد.
ویژگیهای نرم افزار
قابل نصب بر روی ویندوز ویستا
پشتیبانی از پردازنده های 64 بیتی
رابط کاربری جدید برای استفاده بهتر از نرم افزار ، سهولت در تنظیمات و دسترسی به راهنما
تصمیم گیری خودکار و هوشمند نرم افزار و کاهش پیغام ها و اخطار های صادر شده توسط نرم افزار
حفاظت بهتر در شبکه و کنترل بهتر ارتباط سایر کامپیوتر های شبکه با سیستم
حفظ تاریخچه پیغام ها و اخطارهای صادر شده توسط نرم افزار برای بازنگری در آینده
پشتیبانی از IPV6
بهبود کارایی نرم افزار در کنترل شبکه ، زمان راه اندازی ، میزان استفاده از حافظه سیستم و عملکرد بهتر رابط کاربری


حجم : 72 مگابایت
دانلود فول برنامه از سایت های زیر
Uploading.com
Hotfile.com
Filefactory.com

حتما فایل ReadME را مشاهده نمایید روش کرک کردن توضیح داده شده است
این کرک مدت زمان Trial بودن نرم افزار را ریست می کند

شما هم به کاربران و مهمانان بزرگترین مرکز دانلود رایگان ایرانیان بپیوندید
http://irtools4u.com/index.php