altنام کامل :CAMERON MICHELLE DIAZ
اسامی مستعار:CAMI
قد: 175 سانتی متر.
کامرون در سی ام آگوست 1972 در سن دیه گو کالیفرنیا بدنیا آمد . او ضمن اینکه یک هنرپیشه معروف و موفق است یک مدل نیز می باشد . کامرون دختر یک پدر آمریکایی کوبایی EMILIO DIAZ به نام سرکارگر کمپانی نفت و یک مادر به نام BILLIE DIAZ که ملیتی آمریکایی ایتالیایی و آلمانی دارد و یک تاجر است می باشد .
کامرون تنها یک خواهر به نام CHIMENE دارد .
تحصیلات وی دیپلم متوسطه است . استعدادش او را به مجلاتی مانند مادمازل و seventeen و فعالیتهای تبلیغاتی برای کمپانیهایی مانند Calina Klein و کوکاکولا و لویس کشاند . بعد از ترک کردن خانه در سن 16 سالگی او به عنوان مدل به دور دنیا رفت موفقیت حرفه ای او را به ژاپن ، استرالیا ، مراکش و پاریس کشاند . کامرون در سن 21 سالگی به کالیفرنیا برگشت .
در سال 1994 کامرون اولین نقش خود را در فیلم کمدی - اکشن ماسک بدست آورد و ستاره ما با کمدین بزرگ جیم کری روبرو شد . بدون هیچ تجربه قبلی او یک نقش اصلی در این فیلم بازی کرد . بعد از بازی در فیلم ماسک کامرون دیاز درخواستهای زیادی از طرف چند فیلمساز برجسته برای بازی در فیلمهایشان دریافت کرد .

در حالیکه کامرون برای ایفای نقش در نسخه تبدیل به فیلم شده بازی معروف مورتال کمبات آموزش می دید مچ دستش صدمه دید که باعث شد از بازی در این فیلم صرفنظر کند . در عوض او یکسری فیلمهای مستقل ساخت که شامل "the last super" و "Feeling Minnesota" با شرکت "Keanu Reeves" و "she's the One" با شرکت « اِد بِرنز » و « جنیفر آنیستون » و "Head Above Water" با شرکت "Harrey Keitey" می شد .
مرکز دانلود رایگان آی آر تولز این پکیج از عکس های زیبا این بازیگر مطرح آمریکایی را برای شما قرار میدهد که با کلیک بر روی ادامه مطلب می توانید دانلود کنید.
دانلود تصاویر در 4 قسمت جدا از هم :

قسمت اول، حجم فایل: 5.25 مگابایت

http://www.mediafire.com/?ayymzjz0men


قسمت دوم، حجم فایل: 5.11 مگابایت

http://www.mediafire.com/?ainmziwlnym

قسمت سوم، حجم فایل: 5.48 مگابایت

http://www.mediafire.com/?9feixj2tzyi

قسمت چهارم، حجم فایل: 4.82 مگابایت

http://www.mediafire.com/?2j2454zamjb


اصل مطلب

http://irtools4u.com/software/desktop_enhancement/wallpapers/224-370-cameron-diaz.html