alt.: اختصاصی مرکز دانلود رایگان با لینک مستقیم دانلود :.
ویدئو آموزشی زبان PHP بصورت حرفه ای به زبان فارسی PHP_Video_Learning با لینک مستقیم دانلود

PHP یکی از زبان های اسکریپت نویسی و Open Source تحت وب است که روز به روز به طرفداران آن افزوده شده و رفته رفته حجم وسیعی از صفحات وب سایت های مختلف را به خود اختصاص داده است.php مخفف واژگان Personal Home Page است که اولین بار در سال 1994 توسط Rasmus Lerdorf ایجاد شد.این زبان یک زبان اسکریپتی سمت سرویس دهنده بشمار میرود و به تنهایی نزد یک سرویس گیرنده پاسخگو نمیباشد, به این معنا که اطلاعات و کدها را پیش از تبدیل به زبان Html پردازش کرده وسپس آن ها را تحویل سرویس گیرنده میدهد.
خیلی از شما میخواهید به زبان PHP که این روزا در دنیای اینترنت حرف اول را میزند بصورت کامل و حرفه ای یاد بگیرید.مرکز دانلود رایگان آی آر تولز متفخر است بعد از تلاش های شبانه روزی و همکاری با چندین وب سایت برنامه نویسی ویدئو آموزشی این زبان تحت وب را بصورت فارسی برای شما پیدا و در دسترس علاقه مندان قرار بدهد.پیشنهاد میکنم حتما این ویدئو را دانلود و حداکثر استفاده را ببرید.

مشخصات ویدئو آموزشی

نام ویدئو آموزشی: PHP_Video_Learning
نسخه ویرایش شده: PHP_Video_Learning
حجم فایل: 1 گیگ و 235 مگابایت
سال تهیه: 2009
کارگاه سازنده:
زبان: فارسی
بک آپ برای رایت: دارد بصورت جداگانه
تعداد پارت ها: دارای 12 پارت 100 مگابایتی
معرفی شده توسط: IR Tools Download
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: www.irtools4u.com
سریال/کرک: No
محدودیت دانلود: 2 ماه بدون محدودیت
نوع لینک دریافت: مستقیم از سرور ای ار تولز


دانلود ویدئو آموزشی


امیدوارم از ما و از مرکز دانلود رایگان راضی باشید. در بالا هم گفته شد ، لینکا تا دو ماه در سرور میباشد بعد از دو ماه حذف خواهد شد پس شکایتی از ما نداشته باشید.