alt

خواننده و مدل مشهور کریستینا ماریا آگوریلا در ۱۸ دسامبر ۱۹۸۰ در استانت آیلند نیویورک متولد شد . پدرش یک نظامی درجه دار و مادرش یک موسیقیدان و نوازنده بود . کریستینا در سن ۹ سالگی به عنوان یک ستاره به عضویت کلوپ مشهور میکی موس درآمد (( جایی که بریتنی اسپیرز و اعضای گروه انسینک و خیلی های دیگه از اونجا شروع به کار کردند ))‌ او در این کلوپ تجربیات بسیاری در زمینه خواننده شدن کسب کرد که از مهمترین آنها میتوان به آهنگ All i wanna do ( همه آنچه که میخواهم انجام دهم ) را نام برد . این آهنگ به صورت دو صدایی و با همکاری ستاره پاپ ژاپنی > کیزو ناکانیشی < در ژاپن اجرا شده !

در سال ۱۹۹۸ دروازه های موفقیت به سرعت به روی کریستینا باز شد . در این سال او آهنگ reflection ( انعکاس تفکر ) را برای کارتون مشهور و زیبای مولان که متعلق به دیسنی بود را ضبط کرد و خواند . و این آهنگ صعود سریع او را به سوی ستاره شدن تضمین کرد . چرا که در مدت کوتاهی بعد از خواندن این آهنگ او اولین آلبوم خود را به بازار موسیقی عرضه کرد .

در سال ۱۹۹۸ دروازه های موفقیت به سرعت به روی کریستینا باز شد . در این سال او آهنگ reflection ( انعکاس تفکر ) را برای کارتون مشهور و زیبای مولان که متعلق به دیسنی بود را ضبط کرد و خواند . و این آهنگ صعود سریع او را به سوی ستاره شدن تضمین کرد . چرا که در مدت کوتاهی بعد از خواندن این آهنگ او اولین آلبوم خود را به بازار موسیقی عرضه کرد . که آهنگ برگزیده این آلبوم به نام ginie in bottle پر طرفدار ترین و پرفروش ترین در آمریکا شد و این آلبوم جایزه Grammy را نصیب کریستینا ساخت . اما موفقیت های او به همینجا ختم نمیشود ! وی در سال ۲۰۰۰ به خاطر دو آهنگ به نام های What a girl wants ( آنچه که یک دختر میخواهد ) و All i want is you ( آنچه که میخواهم تویی ) دوباره در بالای جدول بهترینهای سال قرار گرفت . و در ادامه انتشار مجموعه اسپانیایی mi reflejo و یک ترجمه از آهنگ La bella`s برای تراک صدایی فیلم مولن روژ این ستاره را مورد توجه عموم مردم قرار داد .

خواننده محبوب و جوان آمریکا که اول در سبک پاپ شعر می خواند و یک دفعه مسیر خود را عوض کرد و به سبک راک روی آورد در فیبریه 2000 جایزه Grammy را دریافت کرد و در 2001 در بین صد چهره زیبا از نظر مجله FHM در رده بیستم قرار گرفت.

لینک های دانلود :

http://irtools4u.com/software/desktop_enhancement/wallpapers/376-christina-aguilera-wallpapers.html