19 کاغذ دیواری زیبا و جذاب از Beyonce با لینک مستقیم

 

:-: 19 کاغذ دیواری زیبا و جذاب از Beyonce :-:در این پست میخوایم به تعدادی کاغد دیورایهای جدید از خواننده و بازگیر مشهور آمریکایی Beyonce بپردازیم.در این گالری که با کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است با لینک مستقیم برای شما عزیزان قرار دادیم.این گالری دارای 19 عکس از این خواننده می باشد که میتوانید دانلود کنید.
مطمنا دوستان از گالری عکس بازگران و خوانندگان خارجی خیلی استقبال خواهند کرد.نظر شما را به بیوگرافی کوتاه این خواننده جلب می کنم تا ایشون را بهتر بشناسید.

بیوگرافی:
Beyoncé Giselle Knowlesمتولد 4 سپتامبر 1981 یک خواننده R&B ,ترانه سرا,Record Producer , هنرپیشه و طراح لباس امریکایی است .او را معمولا با اسم کوچکش یعنی Beyonce می شناسند و به این اسم معروف است.او یکی از تشکیل دهنده های گروه R&B دستینیز چایلد(Destiny`sChild) است.
اولین البوم انفرادی او "Dangerously in love" در سال 2003 در رتبه های بالای بیل بورد و R&B در امریکا و کانادا و انگلیس قرار گرفت.Beyonce تا به حال 9 جایزه Grammyدریافت کرده است-6 جایزه به تنهایی و 3 جایزه همراه با گروه Destiny`s Child-.
Beyonce در سینما نیز موفق بوده و با حضور در فیلم"Austin powers in goldmember" که یکی از بهترین فیلم های 2002 بود شایستگی خود را ثابت کرد.سال 2006 اهنگ "CheckOn it" با قرار گرفتن در رتبه اول "100 اهنگ برتر" سومین اهنگ انفرادی او بود که این رتبه را بدست می اورد.
توضیحات و لینک دانلود در ادامه مطلب...مشخصات دانلود گالری:

نام کاغذ دیواری: Beyonce
تعداد کاغذ دیواری: 19 عکس قشنگ
حجم فایل: 8 مگابایت
سال تهیه: 2009
معرفی شده توسط: IR Tools Download Center
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: No
فرمت عکس: Jpg
نوع لینک دریافت: 4ShareBeyonce. Knowles | 19 Wallpaper | 8MB