ساخت درایو های مجازی با نسخه جدید نرم افزار معروف SlySoft Virtual CloneDrive 5.4.3.4 - Beta
کمپانی که Slysoft یکی از معروفترین نرم افزارهای رایت CD-DVD و ایمیج گیری را با نام CloneCD و CloneDVD را به جمع نرم افزارهای مخصوص رایت عرضه کرد، در ابتدا به همراه نصب CloneCD این نرم افزار را نیز نصب میکرد و شما می توانستید از درایو مجازی Clone هم استفاده کنید. ولی هم اکنون این 2 نرم افزار را از یکدیگر جدا کرده تا هر کسی که به این نرم افزار احتیاج پیدا کرد آن را به راحتی دانلود و نصب کند. Virtual CloneDrive دقیقا همانند یک CD-DVD درایو واقعی عمل میکند و فقط مجازی است. شما به راحتی میتوانید ایمیج هایی که با نرم افزارهای دیگر این شرکت گرفته اید (CloneDVD و CloneCD) را با Virtual CloneDrive باز کرده و همانند DVD یا CD اصلی و فیزیکی از آن بهره ببرید. این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار میدهد.

Eng: Virtual CloneDrive works and behaves just like a physical CD/DVD drive, however it exists only virtually. Image files generated with CloneDVD or CloneCD can be mounted onto a virtual drive from your hard-disk or from a network drive and used in the same manner as inserting them into a normal CD/DVD drive

قابلیتهای نرم افزار :
- پشتیبانی از فرمتهای رایج ایمیج همانند ISO، BIN، CCD ، DVD، UTF
- پشتیبانی تا 8 درایو مجازی در آن واحد
- کم حجم،راحت و ساده بودن. کافیست بروی فایل ایمیج دابل کلیک کرده تا ایمیج مربوطه به طور خودکار در یکی از درایوهای مجازی Mount شود.
- سازگار با تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و...نام نرم افزار: SlySoft Virtual CloneDrive 5.4.3.4 - Beta
نسخه ویرایش شده: SlySoft Virtual CloneDrive 5.4.3.4 - Beta
حجم فایل: 1,48 MB
سال تهیه: 2009
کارگاه سازنده: Slysoft
وب سایت: No
تهیه و گردآوری توسط: IR Tools Download Center
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: No
سریال/کرک: No
نوع سیستم عامل اجرائی: Win 9x/ME/2K/NT/XP/Vista/Windows 7
نوع لینک دریافت: FTP ; Direct Link
SlySoft Virtual CloneDrive 5.4.3.4 - Beta | FTP | 1.48MB